تازه های دکوراسیون

دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگهای روشن

ترکیب رنگها

ترکیب رنگها و استفاده آنها در نقاشی و دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی تقسیم بندی فضای داخل کمد

ایده ای جالب جهت چروک نشدن و مرتب ماندن شلوار ها و شال هایتان داخل کمد

اخبار سایت

قیمت خانه در تهران

قیمت خانه در تهران و در مناطق مختلف این شهر متفاوت بوده و به همین علت است که مشورت با مشاورین املاک از اهمیت بالایی برخوردار است.

ویژگی جدید در وب سایت املاک باشی

فعالان صنعت ساختمان و مشاوران املاک ،با دریافت صفحه شخصی صاحب وبسایت شوید

طرح ویژه اجاره روزانه مسافر املاک باشی

ملک خود را جهت اجاره به مسافران در ایام تعطیل در املاک باشی رایگان آگهی کنید

مقالات

ثبت آگهی خرید و فروش مسکن

ثبت آگهی مسکن به سادگی و با صرف کمی وقت به انجام می رسد و متقاضی مسکن نیز خیلی ساده با توجه به قیمت مد نظر خود می تواند ملک مورد پسند خود را پیدا کرده و برای مشاهده ملک به آدرس آن مراجعه نمای

قیمت مسکن در تهران

در شهر تهران منطقه1 گران ترین محل برای انتخاب خانه می باشد و لوکس ترین و مجهزترین ساختمان ها در این منطقه از کلان شهر تهران ساخته می شود.

دکوراسیون داخلی در خانه های امروزی

تعیین محل وسایل و مبلمان منزل یکی از مرعوب کننده ترین و مهمترین تصمیمات در طراحی دکوراسیون منزل است. به خصوص اگر فضای کوچکی در اختیار داشته باشیم

اخبار مسکن

قیمت زمین آماده ساخت در مناطق مختلف تهران + جدول

به‌رغم اینکه سال ۹۴ سال پایانی رکود مسکن روز کاغذ بود و امسال حجم معاملات آپارتمان مسکونی در بازار با ورود به فاز پیش‌رونق افزایش قابل توجهی نسبت به سال گذشته را تجربه کرد، اما بازار مسکن هنوز از رخوت و بی‌تحرکی مزمنی که سازندگان به آن مبتلا شده‌اند، متاثر است.

قیمت آپارتمان های «زیر قیمت» در مناطق تهران + جدول

بازار مسکن در آخرین سه‌شنبه سال به حالت نیمه تعطیل درآمد. روز گذشته، حجم آگهی‌های منتشر شده در بازار خرید، فروش، رهن و اجاره آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به میزان چشمگیری کاهش یافت که نشان از نیمه‌تعطیل شدن رفت وآمدهای متقاضیان در بازار مسکن در آستانه تعطیلات عید نوروز دارد.

قیمت مسکن در سال 96

تامین سرپناه شاخص تعیین‌کننده‌ای در ارزیابی میزان موفقیت کشورها در پاسخگویی به یکی از نیازهای اساسی مردم‌شان است. به تعبیری ساده هر سری که شب به آسایش بر بالین گذاشته شود حکایت از مسوولیت‌پذیری نظام مدیریتی آن کشور در برآوردن مایحتاج حیاتی مردمانشان دارد.