منو
صفحه اول رزرو های من تماس با ما
نصب اپلیکیشن املاک باشی
تلگرام پشتیبانی ثبت آگهی راهنمای سایت
تاریخ : 1397/6/11

دکوراسیون آپارتمان کوچک

با توجه به افزایش قیمت مسکن و کاهش توان خرید خانه های با متراژ بالا امروزه سکونت در خانه های آپارتمانی کوچک بیش از پیش رونق گرفته است.

دکوراسیون آپارتمان کوچک

با توجه به افزایش قیمت مسکن و کاهش توان خرید خانه های با متراژ بالا امروزه سکونت در خانه های آپارتمانی کوچک بیش از پیش رونق گرفته است. پس از مشقت های فراوان برای پیدا کردن خانه و محله مناسب، لذت خانه دار شدن افراد با مسئله طراحی دکوراسیون داخلی خانه کوچکشان همراه خواهد شد.

قطعاً در طراحی دکوراسیون آپارتمانهای کوچک استفاده از حداکثر فضای ممکن به عنوان اولین اولویت افراد مورد توجه خواهد بود. استفاده بهینه از فضاهای موجود و پر کردن محیط های تلف شده با وسایل مختلف از نکات مهم در زمان طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک می باشد. پیشنهاد می شود از الگوهای نانوشته قدیمی فاصله گرفته و سعی کرده تا با خلاقیت و فکر کردن، بهترین مکان برای قرار گرفتن هر کدام از وسایل را پیدا کنید. از قدرت قفسه ها و کمدهای طبقه بندی شده غافل نشده و با استفاده از سایز های مناسب طبقات و چیدمان همراه با نظم، بیشترین استفاده را از فضای خود داشته باشید.

برخی از افراد برای طراحی فضای منزلشان تمایل به استفاده از رنگ های مورد علاقه خود را دارند اما این پایبندی به رنگ مورد علاقه می تواند به قیمت کوچکتر نشان داده شدن فضا و نزدیک تر شدن خانه به یک قفس باشد. با استفاده از رنگ های روشن در آپارتمان های با متراژ پایین می توانید به حس خفه گی و کوچک بودن فضای خود غلبه کنید. بهره بردن از رنگ های مختلف در کنار یکدیگر در جهت دل‌بازتر شدن و بزرگ‌تر جلوه دادن فضا یکی از تکنیک های اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید.

استفاده از حداکثر نور طبیعی ممکن در خانه های کوچک بسیار اهمیت دارد. با به کار بردن پوشش های نازک و حتی درب های شیشه ای می توانید به وارد شدن هر چه بیشتر نور طبیعی به فضای داخلی خانه خود کمک کنید. اگر در مجتمع مسکونی زندگی می کنید و از نور طبیعی مناسبی بهره مند نمی شوید با استفاده از نورپردازی مصنوعی و حرفه ای برای بهبود حس حاکم بر فضای خود تلاش کنید.

هرچند خانه دار شدن در مقابل سکونت در خانه اجاره ای از حس بهتری برخوردار است اما با کوچک شدن خانه ها اهمیت استفاده از تکنیک های دکوراسیون داخلی بیشتر شده و بایستی در چیدمان بهینه وسایل، انتخاب رنگ ها و نورپردازی مناسب دقت بیشتری به خرج داد.

دکوراسیون

دکوراسیون آپارتمان کوچک

با توجه به افزایش قیمت مسکن و کاهش توان خرید خانه های با متراژ بالا امروزه سکونت در خانه های آپارتمانی کوچک بیش از پیش رونق گرفته است.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

طراحی ارامش بخش برای اتاق خواب

دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگهای روشن
اخبار سایت

چرا بازار مسکن منطقه 5 تهران داغ ترین بازار املاک است؟

منطقه 5 تهران به پررونق ترین منطقه معاملات مسکن تهران تبدیل شده است. با اینکه در فصل طلایی مسکن هنوز هم بسیاری از مشاوران املاک هسته مرکزی تهران از وجود رکود مسکن صحبت می کنند

مسکن مهر پردیس

غفوری با بیان قدردانی از صبر و بردباری مردم وعده داده تا 10 روز آینده اتفاقات خوبی در شهر پردیس رخ دهد

آمار اجاره نشینان به 30% رسید

تعداد افرادی که در خانه اجاره ‌ای سکونت دارند با رشد 4 درصدی همراه بوده و از 26 درصد به 30 درصد رسیده است
مقالات

دانلود برنامه اتوکد

دانلود Autodesk AutoCAD + LT 2016 x86/x64 – اتوکد، نرم افزار نقشه کشی

کلیات ساختمان (بخش اول)

مقاله ای در مورد کلیات ساخت یک ساختمان(بخش اول)

نرم‌افزارهای رشته مهندسی عمران

نرم‌افزارهای رشته مهندسی عمران
اخبار مسکن

قیمت زمین آماده ساخت در مناطق مختلف تهران + جدول

به‌رغم اینکه سال ۹۴ سال پایانی رکود مسکن روز کاغذ بود و امسال حجم معاملات آپارتمان مسکونی در بازار با ورود به فاز پیش‌رونق افزایش قابل توجهی نسبت به سال گذشته را تجربه کرد، اما بازار مسکن هنوز از رخوت و بی‌تحرکی مزمنی که سازندگان به آن مبتلا شده‌اند، متاثر است.

قیمت آپارتمان های «زیر قیمت» در مناطق تهران + جدول

بازار مسکن در آخرین سه‌شنبه سال به حالت نیمه تعطیل درآمد. روز گذشته، حجم آگهی‌های منتشر شده در بازار خرید، فروش، رهن و اجاره آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به میزان چشمگیری کاهش یافت که نشان از نیمه‌تعطیل شدن رفت وآمدهای متقاضیان در بازار مسکن در آستانه تعطیلات عید نوروز دارد.

قیمت مسکن در سال 96

تامین سرپناه شاخص تعیین‌کننده‌ای در ارزیابی میزان موفقیت کشورها در پاسخگویی به یکی از نیازهای اساسی مردم‌شان است. به تعبیری ساده هر سری که شب به آسایش بر بالین گذاشته شود حکایت از مسوولیت‌پذیری نظام مدیریتی آن کشور در برآوردن مایحتاج حیاتی مردمانشان دارد.