منو
صفحه اول رزرو های من تماس با ما تلگرام پشتیبانی ثبت آگهی راهنمای سایت
تاریخ : 1398/1/29

متراژ آپارتمانی پر فروش در تهران

متراژ به عنوان مهم ترین ویژگی هر واحد مسکونی نقشی تعیین کننده و حیاتی در زمان خرید و فروش خانه دارد

متراژ آپارتمانی  پر فروش در تهران

متراژ به عنوان مهم ترین ویژگی هر واحد مسکونی نقشی تعیین کننده و حیاتی در زمان خرید و فروش خانه دارد. به همین دلیل اگر تصمیم به ساخت بنا جدید و نوساز با هدف سرمایه گذاری و فروش واحد های مسکونی به دیگران را دارید بایستی نسبت به تحولات بازار مسکن و ملاک های خریداران آپارتمان اطلاعات لازم را کسب کنید. بر طبق آمار رسمی گرفته شده از اداره اقتصادی بانک مرکزی 71.5 درصد از معاملات خرید و فروش مسکن به خانه های با متراژ زیربنایی کمتر از100 متر اختصاص می یابد. این آمار تنها مربوط به مناطق 22گانه شهر تهران در تیر ماه سال جاری بوده و بالاترین سهم از تعداد معاملات انجام شده را برای واحدهای مسکونی 60 تا 70 متری اعلام کرده است.

قطعاً استفاده از حداکثر متراژ مجاز و مطابق با قوانین شهرداری در زمان ساخت یک ملک بسیار اهمیت دارد اما نکته مهم تر توجه به نیاز مشتریان و توان خرید آن‌ها می باشد. برخی از کارشناسان یکی از دلایل وجود خانه های خالی از سکنه را عدم توجه به نکته متراژ در زمان ساخت منازل می دانند. از نکات مثبت و حائز اهمیت در اقدام به مشارکت در ساخت می توان به آگاهی سازندگان و متخصصان نسبت به نیاز بازار  اشاره کرد که به مالکان زمین متناسب با منطقه ملک و آمارهای موجود می توانند بهترین نقشه و متراژ مناسب جهت ساخت برای فروش را پیشنهاد کنند.

زمانی که 41.9 درصد از واحدهای مسکونی خرید و فروش شده در تیر ماه سال 1396 در شهر تهران به خانه های با متراژ 50 تا 80 متر تعلق گرفته و تنها 4.6 درصد از معاملات ثبت شده به مسکن های 150 تا 200 متر اختصاص می یابد قطعاً با ساخت واحدهای بالاتر از 150 متر بایستی برای مواجه شدن با شرایط کمبود و یا عدم وجود مشتری نیز آمادگی داشته باشید. البته توجه به قیمت مسکن در منطقه هر ملک و مخاطبان آن در انتخاب متراژ مناسب تأثیرگذار خواهد بود اما به طور میانگین پیشنهاد می شود در صورتی که در زمان ساخت دارای حق انتخاب بوده و می توانید به ساخت واحدهای با متراژ پایین یا متراژ بالا اقدام نمایید با مشاوره گرفتن از متخصصان و مشاوران آشنا به منطقه خود بهترین انتخاب را انجام داده تا در  زمان فروش بتوانید در کمترین زمان ممکن سرمایه خود را به نقدینگی تبدیل کنید.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران

ثبت آگهی خرید و فروش مسکن

رشد قیمت املاک کلنگی در تیرماه

ویلایی یا آپارتمانی

دکوراسیون

دکوراسیون آپارتمان کوچک

با توجه به افزایش قیمت مسکن و کاهش توان خرید خانه های با متراژ بالا امروزه سکونت در خانه های آپارتمانی کوچک بیش از پیش رونق گرفته است.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

طراحی ارامش بخش برای اتاق خواب

دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگهای روشن
اخبار سایت

متراژ آپارتمانی پر فروش در تهران

متراژ به عنوان مهم ترین ویژگی هر واحد مسکونی نقشی تعیین کننده و حیاتی در زمان خرید و فروش خانه دارد

ویلایی یا آپارتمانی

برخی از افراد که تجربه زندگی کردن در خانه های ویلایی را داشته و از کودکی با شیطنت در کنار حوض و باغچه بزرگ شده اند، آپارتمان ها را به قفس تشبیه کرده

جذابیت دکوراسیون داخلی در آگهی فروش ملک در تهران

یکی از موارد تأثیرگذار در فروش ملک، دکوراسیون داخلی و نمای داخلی ساختمان است. خریدار املاک مخصوصاً در حیطه املاک تهران با تنوع بسیار بالایی از دکوراسیون داخلی مواجه است
مقالات

دانلود برنامه اتوکد

دانلود Autodesk AutoCAD + LT 2016 x86/x64 – اتوکد، نرم افزار نقشه کشی

کلیات ساختمان (بخش اول)

مقاله ای در مورد کلیات ساخت یک ساختمان(بخش اول)

نرم‌افزارهای رشته مهندسی عمران

نرم‌افزارهای رشته مهندسی عمران
اخبار مسکن

قیمت زمین آماده ساخت در مناطق مختلف تهران + جدول

به‌رغم اینکه سال ۹۴ سال پایانی رکود مسکن روز کاغذ بود و امسال حجم معاملات آپارتمان مسکونی در بازار با ورود به فاز پیش‌رونق افزایش قابل توجهی نسبت به سال گذشته را تجربه کرد، اما بازار مسکن هنوز از رخوت و بی‌تحرکی مزمنی که سازندگان به آن مبتلا شده‌اند، متاثر است.

قیمت آپارتمان های «زیر قیمت» در مناطق تهران + جدول

بازار مسکن در آخرین سه‌شنبه سال به حالت نیمه تعطیل درآمد. روز گذشته، حجم آگهی‌های منتشر شده در بازار خرید، فروش، رهن و اجاره آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به میزان چشمگیری کاهش یافت که نشان از نیمه‌تعطیل شدن رفت وآمدهای متقاضیان در بازار مسکن در آستانه تعطیلات عید نوروز دارد.

قیمت مسکن در سال 96

تامین سرپناه شاخص تعیین‌کننده‌ای در ارزیابی میزان موفقیت کشورها در پاسخگویی به یکی از نیازهای اساسی مردم‌شان است. به تعبیری ساده هر سری که شب به آسایش بر بالین گذاشته شود حکایت از مسوولیت‌پذیری نظام مدیریتی آن کشور در برآوردن مایحتاج حیاتی مردمانشان دارد.