منو
صفحه اول رزرو های من
جستجو با کد آگهی
تماس با ما هدیه سفر ثبت آگهی
تاریخ : 1399/2/21

مسکن مهر پردیس

غفوری با بیان قدردانی از صبر و بردباری مردم وعده داده تا 10 روز آینده اتفاقات خوبی در شهر پردیس رخ دهد

مسکن مهر پردیس

مسکن مهر با اینکه با هدف رفع نیاز اساسی مردم و تأمین آپارتمان شروع به کار کرد اما امروزه به یکی از معضلات مسئولان تبدیل شده است. در نشست خبری سعید غفوری به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با ابراز گلایه از برخی از پیمانکاران آن ها را متهم به کیسه دوزی و زیاده خواهی کرده و پس از گذشتن 14 ماه از حضور خود در این سمت به ارائه گزارش کار خود پرداخت.

غفوری با بیان قدردانی از صبر و بردباری مردم وعده داده تا 10 روز آینده اتفاقات خوبی در شهر پردیس رخ دهد چرا که بیش از 2 هزار واحد مسکونی در فاز 8 مسکن مهر پردیس آماده افتتاح شده است. همچنین در این نشست خبری غفوری با بیان کم کاری و وجود نقص در عملکرد بعضی از پیمانکاران به عنوان دلیل اصلی روند کم سرعت پروژه، خواستار همکاری جدی تر و عمل به وعده های پیمانکاران در زمان مقرر شد. البته عمل به تعهدات برخی از پیمانکاران باعث پیشرفت خوب و قابل قبول در فاز8 مسکن مهر پردیس شده است تا جایی که می توان امیدوار بود تا 50 درصد از واحدهای آپارتمانی مسکن مهر در این فاز در سال جاری افتتاح شود اما به دلیل زیاد خواهی برخی از پیمانکاران بایستی برای آماده شدن باقی مانده ی واحدها تا سال آینده صبر داشت.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس به افتتاح تعدادی از واحدهای مسکونی در فاز 5 پردیس اشاره و عنوان کرده است با اینکه از کمیت و کیفیت انجام شده در واحدهای آماده شده راضی نبوده اما با توجه به وضعیت و شرایط موجود بر بازار مسکن تصمیم بر افتتاح واحدها گرفته تا متقاضیان زودتر به مسکن خود وارد شوند. هرچند ساخت حدود 10 هزار واحد مسکونی در این فاز به شرکت توسعه شهرسازی ایرانیان تعلق گرفته است و شارژهای مالی مناسبی به این شرکت داده شده اما سعید غفوری از سرعت پیشرفت پروژه رضایتی نداشته و تعداد نیروی انسانی پیش بینی شده برای این کار را نامناسب دانسته است.

فاز 3 در شهر جدید پردیس با شرایط خاصی همراه بوده و سازندگان به دلیل افزایش قیمت مسکن درخواست مبلغ بیشتری را از مردم داشته اند که شرکت عمران شهر جدید پردیس با پیگیری های صورت داده با افزایش تسهیلات سعی کرده مشکلات نقدینگی شرکت سرمایه گذاری مسکن را رفع و رجوع کند. اما همچنان حدود هفتصد واحد آپارتمان مسکن مهر در چندین مجتمع مسکونی فاز 3 هنوز برای سکونت مردم آماده نشده است.

املاک باشی وبسایت رزرو آنلاین است که در زمینه اجاره روزانه خانه، آپارتمان مبله، اجاره سوئیت ، اجاره ویلا و رزرو اقامتگاه بوم گردی فعالیت دارد.

املاک باشی مجموعه‌ای از سوئیت تهران ، آپارتمان مبله تهران ، ویلا شمال، ویلا کردان ، سوئیت اصفهان ، سوئیت یزد ، سوئیت شیراز ، سوئیت مشهد ، سوئیت کیش ، اقامتگاه‌های بوم گردی و ویلا اطراف تهران را در دسته بندی های مختلف گرد هم آورده است تا خدمات آنلاین اجاره ویلا و اجاره روزانه خانه را برای مسافران ساده‌تر کند.

خدمات املاک باشی شامل : اجاره روزانه خانه در تهران، اجاره سوئیت تهران، اجاره ویلا شمال، اجاره ویلا کردان، اجاره ویلا رامسر، اجاره ویلا ماسال ، اجاره ویلا در نوشهر ، اجاره ویلا در چالوس ، اجاره ویلا متل قو، اجاره ویلا اطراف تهران، اجاره ویلا و سوئیت ، اجاره ویلاهای استخردار ، اجاره ویلا ساحلی ، اجاره ویلا جنگلی ، رزرو اقامتگاه بوم گردی ، اجاره سوئیت اصفهان ، اجاره سوئیت یزد ، اجاره سوئیت مشهد ، اجاره سوئیت کیش و اجاره سوئیت شیراز و در سایر شهرهای توریستی ایران می باشد.

اجاره ویلا شمال

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا اطراف تهران

​اجاره ویلا اطراف کرج

اجاره ویلا و سوئیت ماسال

اجاره روزانه 

 

 

اهمیت رنگ در دکوراسیون داخلی اتاق خواب

قیمت خانه در تهران

 

 

نصب اپلیکیشن املاک باشی