منو
صفحه اول رزرو های من
جستجو با کد آگهی
تماس با ما هدیه سفر ثبت آگهی
تاریخ : 1399/2/21

چرا بازار مسکن منطقه 5 تهران داغ ترین بازار املاک است؟

منطقه 5 تهران به پررونق ترین منطقه معاملات مسکن تهران تبدیل شده است. با اینکه در فصل طلایی مسکن هنوز هم بسیاری از مشاوران املاک هسته مرکزی تهران از وجود رکود مسکن صحبت می کنند

چرا بازار مسکن منطقه 5 تهران داغ ترین بازار املاک است؟

چرا بازار مسکن منطقه 5 تهران داغ ترین بازار املاک است؟

منطقه 5 تهران به پررونق ترین منطقه معاملات مسکن تهران تبدیل شده است. با اینکه در فصل طلایی مسکن هنوز هم بسیاری از مشاوران املاک هسته مرکزی تهران از وجود رکود مسکن صحبت می کنند اما آمارهای ثبت شده خبر از وجود بیشترین تعداد معامله خرید وفروش خانه و اجاره آپارتمان در مناطق غربی پایتخت می دهند. منطقه 5 با مساحتی بالغ بر 54.7 کیلومتر مربع به عنوان سومین منطقه بزرگ شهرداری تهران در طی سال های اخیر با ایجاد بستری مناسب توانسته است پاسخگوی نیازهای متفاوت اشخاص در حوزه مسکن و آپارتمان باشد.

شاخص های مختلف توسعه یافتگی در منطقه 5 تهران دارای نمره قابل قبولی است. شاخص هایی همچون تراکم جمعیت، عوامل زیست محیطی و فضای سبز، میانگین سن بنا و نوع ساختمان ها، سرانه کاربری در بخش آموزش و پروش، دسترسی مناسب به زیرساخت های شهری، تعداد کتابخانه های عمومی و فرهنگسراها و حتی درصد افراد دارای تحصیلات عالی در این منطقه از تهران دارای سطح مطلوبی است.

اما مهم ترین ویژگی که باعث استقبال مردم تهران از این منطقه در زمان خرید و فروش مسکن شده است وجود آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی در بازه قیمت مناسب و بهره مندی از خانه های مطلوب برای افراد مختلف با سلیقه های متفاوت است. وجود پردیس سینمایی کوروش، منطقه تفریحی پارک ارم و ورزشگاه دستگردی در کنار مجتمع های تجاری همچون بوستان، نگین رضا و تیراژه این منطقه را منطقه ای جذاب برای تفریح جوانان کرده است.

منطقه 5 با داشتن 29 محله شاخص از جمله پونک، آپادانا، اکباتان، ارم، جنت آباد، شهر زیبا، فردوس، باغ فیض، حصارک، کوهسار، مرادآباد و ... به دلیل سطح مناسب خدمات شهری و وجود دسترسی آسان به دیگر مناطق شهر و وجود ایستگاه های متعدد مترو به منطقه ای جذاب برای محل سکونت شهروندان تهرانی تبدیل شده است. وجود نکات مثبت بسیار و ویژگی های خاص این منطقه باعث شده است تا طبق آمارهای املاک تهران از هر شش معامله ثبت شده در شهر، یک مورد مربوط به منطقه 5 باشد. مطابق با آخرین اطلاعات بانک مرکزی در زمینه قیمت مسکن تهران در تیر ماه سال جاری، متوسط قیمت هر متر مربع زیربنا مسکونی در منطقه 5 تهران نسبت به سال گذشته دارای رشد بوده و به بالاتر از 5 میلیون تومان رسیده است.

املاک باشی وبسایت رزرو آنلاین است که در زمینه اجاره روزانه خانه، آپارتمان مبله، اجاره سوئیت ، اجاره ویلا و رزرو اقامتگاه بوم گردی فعالیت دارد.

املاک باشی مجموعه‌ای از سوئیت تهران ، آپارتمان مبله تهران ، ویلا شمال، ویلا کردان ، سوئیت اصفهان ، سوئیت یزد ، سوئیت شیراز ، سوئیت مشهد ، سوئیت کیش ، اقامتگاه‌های بوم گردی و ویلا اطراف تهران را در دسته بندی های مختلف گرد هم آورده است تا خدمات آنلاین اجاره ویلا و اجاره روزانه خانه را برای مسافران ساده‌تر کند.

خدمات املاک باشی شامل : اجاره روزانه خانه در تهران، اجاره سوئیت تهران، اجاره ویلا شمال، اجاره ویلا کردان، اجاره ویلا رامسر، اجاره ویلا ماسال ، اجاره ویلا در نوشهر ، اجاره ویلا در چالوس ، اجاره ویلا متل قو، اجاره ویلا اطراف تهران، اجاره ویلا و سوئیت ، اجاره ویلاهای استخردار ، اجاره ویلا ساحلی ، اجاره ویلا جنگلی ، رزرو اقامتگاه بوم گردی ، اجاره سوئیت اصفهان ، اجاره سوئیت یزد ، اجاره سوئیت مشهد ، اجاره سوئیت کیش و اجاره سوئیت شیراز و در سایر شهرهای توریستی ایران می باشد.

اجاره ویلا شمال

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا اطراف تهران

​اجاره ویلا اطراف کرج

اجاره ویلا و سوئیت ماسال

اجاره روزانه 

 

 

 قیمت مسکن تهران

قیمت خانه در تهران

 

نصب اپلیکیشن املاک باشی