Connect with us

آپارتمان مبله

آبشار نمکی پتاس اصفهان؛ جاذبه طبیعی و دیدنی

آبشار نمکی پتاس که بین خور و بیابانک اصفهان واقع شده است، یکی از جاذبه های دیدنی در منطقه کویری این شهرستان به شمار می رود. در کنار روستای دیدنی مصر، آبشار نمکی می تواند یک منطقه ناب برای عکاسی از طبیعت به شمار رود. این آبشار بیش از 25 متر ارتفاع داشته و در شب بسیار زیباتر دیده می شود. 

Published

on

آبشار نمکی پتاس اصفهان؛ جاذبه طبیعی و دیدنی

در میان تمام جاذبه های گردشگری که در استان اصفهان واقع شده اند، باید به آبشار نمکی پتاس اشاره نماییم. این آبشار معروف در بین خور و بیابانک اصفهان واقع شده و در نزدیکی آن کویر مصر، این منطقه دیدنی و توریستی نیز قرار گرفته است. آبشار پتاس خور و بیابانک بیش از 25 متر ارتفاع دارد و مدتیست که به منطقه گردشگری در استان اصفهان تبدیل شده است. 

این آبشار نمکی پتاس را باید اولین آبشار نمکی در جهان به شمار آوریم، که یک جاذبه گردشگری منحصر به فرد به شمار می رود. البته لازم به ذکر است که این آبشار به تنهایی جذابیت زیادی ندارد. اما از آنجایی که با عوامل انسانی و بیرونی بسیاری تلفیق گردیده، به یکی از مکان های دیدنی در این منطقه تبدیل شده است. 

بهترین زمان بازدید از آبشار نمکی پتاس فصل پاییز و زمستان است. از این رو با اجاره خانه مبله و اجاره سوئیت در نزدیکی این آبشار، میتوانید ایام تعطیل خود را به گردش در این منطقه بپردازید. البته برخی از افراد ترجیح می دهند فصل بهار و ایام نوروز را برای بازدید از این آبشار انتخاب کنند، که بدون شک این زمان نیز می تواند موقعیت مناسبی برای بازدید از آبشار نمکی به شمار رود. 

آبشار نمکی پتاس

جذابیت های محیطی بازدید از آبشار نمکی پتاس

دهکده توریستی که در اطراف این آبشار نمکی واقع شده است، منجر شده تا هر ساله گردشگران و مسافران بسیاری به این منطقه سفر کنند. تا بتوانند از آبشار نمکی بازدید نموده و بهترین عکس های طبیعی را از این منطقه بگیرند. 

یکی دیگر از جاذبه هایی که باعث شده است تا این ابشار خاص و جذاب گردد، نورپردازی آبشار نمکی پتاس در شب است. تصویری از نورباران خانه ها در شب، زمانی که در پیش چشم بیننده قرار می گیرد تصویری رویایی را به وجود می آورد. 

از این رو این آبشار نمکی یکی از محبوب ترین مکان ها در منطقه خور و بیابانک اصفهان است. پاتوقی خاص برای عکاسی از طبیعت که سوژه های نابی را به ارمغان می آورد. زمانی که وارد دهکده نمکی پتاس می شوید، همه چیز درخشان و سفید است. تنها مکان هایی که در میان این همه درخشانی و سفیدی به زیبایی دیده می شوند، رستوران ها و کافی شاپ های به رنگی کویر است. 

تنها در آن زمان است که با خودتان می گویید مگر ممکن است در دل کویر، آبشار زیبایی همچون آبشار نمکی پتاس به وجود آید؟ و این سوال شما را ترغیب می کند تا برای بازدید از این منطقه به اصفهان سفر کنید. 

آبشار نمکی خور و بیابانک

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.