Connect with us

جاذبه های گردشگری

آبشار کشیت کرمان؛ جاذبه ای در دل کویر

آبشار کشیت که در دل منطقه کویری استان کرمان واقع شده است، یکی از جاذبه های طبیعی دیدنی و به یاد ماندنی می باشد، که می توان از آن بازدید نمود. مردم ایران تصور می کنند که استان های خشک و گرم تنها کویر دارند و بس. اما باید بگوییم در این استان ها نیز جاذبه های طبیعی زیبایی هم یافت می شود. 

Published

on

آبشار کشیت کرمان؛ جاذبه ای در دل کویر

بسیاری از مردم ایران تصور می کنند که تمامی مناطق گرم و خشک، تنها کویر دارند و بس. اما باید بگوییم آبشار کشیت در استان کرمان به طور کلی این باور غلط را از ما دور می کند. زمانی که این ابشار را از نزدیک مشاهده کنید، متوجه می شوید که استان های کویری نیز نقاط دیدنی و بی نظیری را در خود جای داده اند.

در کنار زیبایی این ابشار، باید از جذاب بودن آن نیز یاد کنیم. جذاب بودن آبشار کشیت منجر شده است تا بیشتر مردم محلی این منطقه، از ان با نام آبشار گلبافت یاد کنند. این باور را داشته باشید که در دورترین منطقه های ایران، می توانید با جاذبه های طبیعی منحصر به فردی روبه رو شوید، که انسان را به وجد می آورند.

آبشار کشیت یکی از جاذبه های طبیعی فوق العاده جذابی است که در استان کرمان واقع شده. این آبشار در نزدیکی روستایی با همین نام قرار دارد، و پس از کمی پیاده روی، میتوان به نزدیکی آن رسید.

آبشار کشیت کرمان

زیبایی ها و جاذبه های دیدنی اطراف آبشار کشیت

این آبشار طبیعی، از جاذبه های کویری به شمار می رود، که سرتاسر آن را درختان نخل و مرکبات فراگرفته اند. کرمان با تمام زیبایی هایی که دارد، منطقه ای کویری و خشک است. اما در میان تمامی این مناطق خشک و گرم، آبشار دیدنی و زیبایی نیز با نام کشیت قرار دارد.

می توانید از طریق وب سایت املاک باشی در نزدیکترین منطقه به آبشار کشیت خانه ای اجاره نموده، و خودتان را به سفری کویری دعوت کنید. افراد زیادی هستند که به جای استان های سرسبز شمال، علاقه مند به بازدید از استان های کویری و خشک هستند.

برای این دسته از افراد، مسلما بهترین منطقه استان کرمان خواهد بود. شهری با پیشینه تاریخی زیاد، و مناطق دیدنی و گردشگری خاص. می توانید با سفر به این استان علاوه بر تفریح به استراحت نیز بپردازید.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.