Connect with us

آپارتمان مبله

آشنایی با دره ستارگان اعجاب انگیز قشم

جزیره ی زیبای قشم، زیباترین پدیده های طبیعی ایران و جهان را در خود داراست. این جزیره ی زیبا دره هایی به قدمت میلیون ها سال و غار ها و سواحل زیبایی دارد که هر جایی نمی توان مثالش را پیدا کرد. یکی از این زیبایی ها طبیعت در جزیره ی قشم دره ستارگان است.

Published

on

دره ستارگان

جزیره ی زیبای قشم، زیباترین پدیده های طبیعی ایران و جهان را در خود داراست. این جزیره ی زیبا دره هایی به قدمت میلیون ها سال و غار ها و سواحل زیبایی دارد که هر جایی نمی توان مثالش را پیدا کرد. یکی از این زیبایی ها طبیعت در جزیره ی قشم دره ستارگان است.

پیچ و خم ها و فرمی که در طول دو میلیون سال فرسایش خاک و باران های شدید به وجود آورده است دره ستارگان را به یکی از عجایب تبدیل کرده است. دره ستارگان یک پدیده ی خاص و کم نظیر در جهان به حساب می آید، که تنها مکانی که به لحاظ شباهت های زمین شناختی و جنسیت به آن شبیه است فقط در آمریکا یافت شده است.

دره ستارگان قشم

دلیل نامگذاری دره ستارگان

دره ستارگان به این جهت که اهالی باور دارند، زمانی ستاره ای در دل جزیره افتاده است و موجب به شکل گیری این شکل عجیب در فرم زمین در آنجا شده است، به این اسم ملقب شده است. اشکال گوناگون زمینی که میلیون ها سال پیش از دل زمین به بیرون آمده است و عظمت آن به دره ای اسرار آمیز بدل گشته است.

دره ستارگان بخشی از تنها ژئوپارک خاورمیانه

تجربه ی حضور در فضای دلنشین جزیره ی قشم و تصاویر اعجاب انگیزی که دره ستارگان ایجاد کرده است برای مسافران این ناحیه بسیار جذاب است. دره ستارگان قسمتی از ژئو پارک قشم است که تنها ژئو پارک خاورمیانه است و سراسر مملو از زیبایی های طبیعت است.

شکل مریخی و اعجاب آور دره ستارگان که حاصل فرسایش هایی در طول میلیون ها سال است و با بیرون آمدن از دل آب با باد و باران شکل هایی چنین هنرمندانه و کم نظیر به خود گرفته است.میتوانید شب های پر ستاره را در این دره (البته با گرفتن مجوز) از ژئو پارک جزیره ی قشم به تماشا بنشینید.

قشم

چگونه به دره ستارگان سفر کنیم؟

در فاصله ی پنج کیلومتری از ساحل جنوبی جزیره ی قشم و در غرب روستای برکه خلف دره ستارگان قرار دارد. دره ستارگان همانطور که گفته شد بخشی از ژئو پارک قشم است و در سازمان یونسکو به عنوان اثر طبیعی به ثبت رسیده است.

پدیده های طبیعی جزیره ی قشم کم نیستند و شما پس از دیدن از این دره میتوانید از بقیه ی آن ها را هم دیدن کنید. غار نمکین و تنگه ی چاهکوه از جمله این پدیده ای زیبای طبیعت در این جزیره اند. شما برای اقامت در این ناحیه و کل جزیره، می توانید سری به سایت یا اپ املاک باشی بزنید و خانه یا سوئیت مورد نظر خود را اجاره کنید.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.