Connect with us

اجاره سوئیت

آشنایی با شهر نوش آباد که بیش از 1500 سال قدمت دارد!

در پنج کیلومتری کاشان شهری باستانی به اسم نوش آباد قرار دارد که شامل یک تونل زیر زمینی است. این شهر زیر زمینی در تپه های باستانی سیلک واقع شده است و مهم ترین دلیل گردشگران برای سفر به این منطقه است. به این شهر زیر زمینی اویی گفته می شود…

Published

on

آشنایی با شهر نوش آباد که بیش از 1500 سال قدمت دارد!

در پنج کیلومتری کاشان شهری باستانی به اسم نوش آباد قرار دارد که مهم ترین اثر تاریخی آن، یک تونل زیر زمینی است. این شهر زیر زمینی در تپه های باستانی سیلک واقع شده است و مهم ترین دلیل گردشگران برای سفر به این منطقه است. به این شهر زیر زمینی اویی گفته می شود.

آثار تاریخی متعددی در شهر نوش آباد قرار دارد که از جمله آنها می توان به مسجد امام علی و مسجد جامع، پل تاریخی اسحاق آباد و غیره اشاره کرد. مسیر های دسترسی به این شهر از طریق جاده 2 کیلومتری شرق به آران و بیدگل، یا جنوب به کاشان و هفت کیلومتر تا سفید شهر از غرب و در نهایت از شمال به کویر مرکزی منتهی می شود.

نوش آباد

پیشینه تاریخی شهر نوش آباد

گفته می شود که این شهر در گذشته مرکز حکومت انوشیروان و در کل شهر انوشیروان به حساب می آمده است. در کتاب های مختلفی مثل تذکره های زیارت به این موضوع اشاره شده است. اگر نام نوش آباد و انوشیروان را کنار هم قرار دهیم، دلیل نامگذاری شهر به این نام را هم به آسانی متوجه می شویم که از انوشه گرفته شده است. معنی لغوی آن جاودان و همیشه زنده می باشد.

کاشان

نگاهی به شهر زیر زمینی نوش آباد، اویی

شهر اویی را دالان های تودرتو تشکیل می دهند و صحه ای بر باستانی بودن این منطقه می گذارند. عمق شهر تا 16 متر هم تخمین زده می شود و دارای اتاق ها، کانال ها، راهرو ها و چاه های متخلف می باشد که روی هم طی چند طبقه بنا شده اند.

بخش های مختلف این شهر جالب توجه برای پناه گرفتن، یا جمع کردن آذوقه نظر بسیاری از کارشناسان را به خود جلب کرده است. این شهر زیر زمینی ورودی های متعدد هم دارد که به دلیل جلوگیری از مسدود شدن کل شهر زیر سیلاب بوده است. بلندی سقف این شهر زیرزمینی تا صد هفتاد الی هشتاد سانتیمتر است که نشان دهنده قد انسان در آن دوران بوده است.

اویی

چرا به دیدن نوش آباد برویم؟

نوش آباد باستانی است، جاذبه های طبیعی و تاریخی آن از دل تاریخ برآمده اند و می توان گفت که در سفر به اینجا در واقع در تاریخ قدم خواهید زد. با این حال اگر این مزیت ها برایتان جلب کننده نیست می توانید جاذبه های طبیعی آن را مورد توجه قرار دهید. البته توجه داشته باشید که تابستان ها فصل مناسبی برای سفر به این ناحیه نیست.

برای اقامت در این منطقه می توانید به سایت و یا اپلیکیشن املاک باشی برای رزرو و اجاره خانه، سوئیت یا ویلا سری بزنید.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.