Connect with us

اجاره روزانه

آیا چیزی از چشمه گل رامیان می دانید؟

در پنج کیلومتری جنوب شهرستان رامیان در استان گلستان، شاهکاری از طبیعت در میان منطقه ای سرسبز، به نام چشمه ی گل رامیان قرار دارد. چشمه ی گل رامیان در دامنه کوه قرار گرفته است و طول آن 90 متر و عرض آن به 80 متر می باشد

Published

on

آیا چیزی از چشمه گل رامیان می دانید؟

در پنج کیلومتری جنوب شهرستان رامیان در استان گلستان، شاهکاری از طبیعت در میان منطقه ای سرسبز، به نام چشمه ی گل رامیان قرار دارد. چشمه ی گل رامیان در دامنه کوه قرار گرفته است و طول آن 90 متر و عرض آن به 80 متر می باشد. چشمه ی گل رامیان در میان منطقه ای سرسبز و با صفا واقع شده است و به غیر از خود این چشمه دیدنی های زیبایی در اطراف آن قرار دارد. این چشمه از سه جهت به جنگل و از یک سمت هم به زمین های زراعی محدود شده است. همچنین این چشمه وسیع و عمیق 720 متر مربع از این منطقه را فرا گرفته است.

رامیان

چشمه ی تاریخی و زیبا در دل استان گلستان

چشمه گل رامیان یکی از عمیق ترین و بزرگترین چشمه های آب سرد در جهان محسوب میشود و عمقش به 120 متر میرسد. این چشمه در دامنه های سرسبز استان گلستان قرار گرفته است و با رنگ فیروزه ای خود در این پهنه ی سرسبز به زیبایی تمام نمایان است.

چشمه گل رامیان یک چشمه ی تاریخی است و حتی هویتی باستانی دارد و به خود اتفاقات اسطوره ای و واقعیات تاریخی بسیاری دیده است. دلیل نامگذاری این چشمه به زبان و فرهنگ ساکنان بومی این منطقه باز می گردد که قومی ترک نژاد و تیره ای هم از ایل گرایلی بوده اند.

چشمه ی گل رامیان در دل منطقه ای سرسبز و بسیار چشم نواز قرار دارد. همچنین در خود گونه های جانوری آبزی مختلفی را جای داده، از جمله ماهی سفید، سیاه ماهی، ماهی آبرنوئیدز و … که مسافران می توانند علاوه بر لذت بردن از طبیعت این چشمه به ماهیگیری نیز بپردازند.

از مشخصه های پوشش های گیاهی این منطقه نیز می توان به درختان پهن برگ، بلوط و درختچه های ولیک اشاره کرد که از جذابیت های دیگر این مکان سرسبز و دل انگیز است. همچنین در اطراف این منطقه ی زیبا ذخیره گاه جنگلی زربین و زمین های زراعی وجود دارند که این چشمه آن ها را سیراب می کند.

گل رامیان

موقعیت مکانی چشمه ی گل رامیان

این منطقه ی زیبا در طول سالیان دراز همیشه مقصد تفریحی بسیاری از مردم از شهر های مختلف بوده است. این چشمه ی آهکی به رودخانه ای به اسم، قره چای رامیان می ریزد که از گرگانرود منشعب شده است.

مسیر دسترسی به این چشمه ی زیبا در مسیر جاده ی رامیان به النگ است و در شرق این چشمه رودخانه ی قورچای قرار دارد. چشمه ی گل رامیان در فاصله ی یک کیلومتری جاده ی اصلی تهران به مشهد واقع شده است.

شما برای اقامت در شهر های نامبرده می توانید سری به سایت یا اپ املاک باشی بزنید و خانه، سوئیت یا آپارتمان را در کمترین زمان رزرو کنید.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.