Connect with us

آپارتمان مبله

اجاره خانه در شمال و حقوق مستاجر بعد از اجاره

رایا

Published

on

اجاره خانه در شمال

اجاره خانه در شمال و حقوق مستاجر بعد از اجاره

زندگی در شمال کشور به علت داشتن آب و هوایی معتدل و طبیعت زیبا، برای برخی اشخاص همچون رویا می ماند. انقدر این رویا در ذهنشان دور از انتظار است که به اجاره خانه در شمال فکر نمی کنند.

اما نمیدانند که می توانند با اجاره کردن خانه ای در شمال این تجربه ی زیبا را حتی برای مدت کمی داشته باشند. آن وقت متوجه می شوند که زندگی در شمال علاوه بر زیبایی خاصی که دارد چندان مشکل نیز نیست.

اجاره خانه در شمال مثل اجاره خانه در هر کجای کشور برای موجر و مستاجر ایجاد حقوق می کند. حقوقی که هم موجر باید بدان عمل کرده و هم مستاجر. برای این که یک خانه ، ویلا یا سوئیت اجاره کنید باید ابتدا شرایط اجاره خانه را بدانید.

برای اجاره خانه در اول باید بدانید موجر مالک اصلی خانه است یا خیر، مستاجر باید مدت زمان اجاره را معین کند، موجر و مستاجر باید هر دو به بلوغ عقلی رسیده باشند، اجاره باید کتبی باشد.

کمک سایت املاک باشی در اجاره خانه

اجاره خانه در شمال

این نکاتی که بیان کردیم از جمله مواد حقوقی هستند که برای اجاره ویلا در شمال باید حتما رعایت شود. اما سایت املاک باشی با برطرف کردن بیشتر این موارد به شما در زمینه ی اجاره خانه کمک شایانی نموده است.

شما با مراجعه به سایت املاک باشی درخواست رزرو برای ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله دلخواه خود ثبت می نمایید . املاک باشی از طریق سایت و اس ام اس امکان رزرو را از مالک استعلام می کند و در صورت موافقت مالک تاییده پرداخت برای شما ارسال میگردد.
شما در زمان شروع قراردادی با خود مالک به امضا میرسانید و ملک تحویل شما میگردد .

مثلا دانشجویی که قصد دارد به مدت سه ماه در یکی از استان های شمالی به تحصیل بپردازد می تواند با استفاده از سایت املاک باشی به اجاره خانه در شمال مبادرت ورزد.

اجاره خانه و تکالیفی که برای مستاجر ایجاد می کند

مستاجری که از طریق سایت املاک باشی به اجاره خانه در ویلا مبادرت ورزیده باید به صورت ماهانه به پرداخت اجاره منزل در شمال اقدام کند. در اصل سایت املاک باشی به عنوان یک معرف در زمینه ی اجاره خانه برای شما عمل می کند. این امکان را به شما می دهد که برای اجاره خانه در شمال دچار دردسر نشوید.

مستاجر بعد از اجاره خانه باید طبق قرارداد، در زمان پایان قرارداد محل اجاره را تخلیه کند. اگر پس از اجاره خانه مستاجر متوجه ی نیاز به تعمیرات کوچکی در خانه بشود این حق را دارد که به تعمیرات دست بزند.

زیرا مثلا یک دانشجو به مدت سه ماه یک خانه را اجاره کرده است و باید لامپ را تعویض کند. این قبیل تعمیرات کوچک برای مستاجر لازم است و باید خودش به تعمیر این موارد بپردازد.

اجاره خانه در شمال

پس از انجام اجاره ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله ، مستاجر باید از آن پس خودش بهای گاز و آب و برق را بپردازد. زیرا دیگر تا مدتها مالک آن خانه ی اجاره ای است.

سایت املاک باشی مثل همیشه در این زمینه نیز به یاری شما شتافته و مشکل اجاره خانه را برای شما رفع خواهد کرد.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.