Connect with us

اجاره روزانه

اجاره ویلا در شمال برای آغاز سفری فوق العاده

تعطیلات نوروزی بهترین زمان برای آغاز سفری جذاب به شمال در کنار خانواده است. بسیاری از مردم یک سال تمام منتظر رسیدن تعطیلات نوروزی هستند، تا تدارک یک سفر خاطره انگیز و به یاد ماندنی را در کنار دوستان و خانواده خود ببینند. اولین قدم برای آغاز این سفر اجاره ویلا شمال است.

Published

on

فصل بهار بهترین و ناب ترین زمان برای آغاز سفری خاطره انگیز است. تعطیلات نوروز انسان را همیشه به یاد سفر نوروزی و اجاره ویلا در شمال می اندازد. گویی تمامی سال را به انتظار رسیدن ایام نوروز سپری می کنیم، تا در این روز ها و تعطیلات کوتاه مدت بهترین خاطره را برای خود و خانواده مان به یادگار بگذاریم. 

اما چرا همیشه اولین انتخاب ما برای سفر شهرهای شمالی هستند؟ بدون شک زیبایی و طبیعت خاص و سرسبز این شهرهای دیدنی، انسان را به آرامشی عمیق می رساند. انسان از طبیعت زاده شده است و به همین دلیل در طبیعت به آرامشی خاص دست می یابد. با اجاره ویلا شمال می توانید تعطیلات خوبی را آغاز کنید. 

با این که در فصل بهار آب و هوای بیشتر شهرها همچنان سرد و خنک است، اما شهرهای شمالی از آب و هوای بی نهایت عالی و مناسبی برخوردار می باشند. می توانید در طبیعت سرسبز و دیدنی شمال با خانواده سفری خاطره انگیز را تجربه کنید. 

اجاره ویلا شمال

دسترسی آسان به ویلا اجاره ای شمال

یکی از مهمترین دغدغه هایی که انسان همیشه برای آغاز سفر با آن درگیر است، اجاره یا رزرو ویلا شمال می باشد. سالهای گذشته کسانی که اقدام به مسافرت می نمودند، همیشه با این امید به سفر می رفتند که در شهر مورد نظر، به دنبال محلی برای اسکان باشند.

اما امروزه دیگر این مشکل از میان برداشته شده است. افراد با پیشرفت تکنولوژی قادر هستند به راحتی در منزل بنشینند و پیش از آغاز سفر، تمامی برنامه ها و تدارک لازم را ببینند. برای اجاره ویلا شمال کافیست وارد سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی شوید، و در کوتاه ترین زمان ممکن زیباترین و شیک ترین ویلای مورد نظرتان را اجازه یا رزرو نمایید. 

می توانید در این سایت با انواع سوئیت ها و ویلاهای اجاره ای برخورد نمایید، که هر کدام دارای ویژگی های خاصی می باشد. ویلا شمال در هر منطقه ای دارای قیمتی خاص است. یا این که هر ویلایی بسته به امکاناتی که دارد، از هزینه متغیری برخوردار می باشد. 

به همین دلیل بهتر است به جای مراجعه به شهر موردن نظر، و درگیر یافتن ویلای خاص شدن، در خانه بنشینید و به سادگی ویلایی را رزرو یا اجاره نمایید که باب پسندتان است. بیشتر ویلا شمال هایی که در سایت ما مشاهده می نمایید، از امکانات مناسب برخوردار هستند. 

اجاره ویلا شمال در بهترین و زیباترین شهرها

مزایای رزرو ویلا شمال برای آغاز سفر نوروزی

بدون شک یکی از مهمترین مزایایی که رزرو ویلا از پیش می تواند برای شما در بر داشته باشد، اطمینان خاطر از آغاز سفر است. وقتی شما از محل اسکان خود در شهر مورد نظر مطمئن باشید، بیش از 50 درصد از راه را رفته اید. زیرا در سفر محل اقامت بسیار مهم است. 

این که پس از یک روز گشت و گذار در شهر، خسته می شوید، نیاز به سوئیت یا ویلا شمال دارید تا با خیال راحت برای استراحت به آنجا مراجعه نمایید. اصولا بیشتر مردم در هر شهر و استانی، آشنا یا دوستی ندارند که برای اسکان به منزل آنها مراجعه نمایند. به همین دلیل بهترین انتخاب ، اجاره یا رزرو محل اسکان است. 

سفر به هر شهر شمالی می تواند جذابیت و خاصیت منحصر به فرد خود را داشته باشد. مثلا سفر به استان مازندران، زیبایی های طبیعی و جاذبه های گردشگری خاص خود را دارد. در حالی که استان گیلان و گلستان از آنها برخوردار نیستند. این که به کدام استان برای سفر فکر می کنید، می تواند در اجاره ویلا شمال به شما کمک شایانی نماید. 

منظره های دیدنی در شمال

اجاره ویلا شمال و آغاز سفری رویایی

از میان تمامی شهرهای زیبایی که در شمال کشور واقع شده اند، می توانیم تنها به برخی از آنها اشاره نماییم. شهرهایی که می توانید در آنجا خاطراتی خوش برای خودتان آفریده، و یک سفر به یاد ماندنی را برای خود تدارک ببینید. این که شما بخواهید به چه شهری سفر نموده و ویلا شمال اجاره کنید، بستگی به سلیقه شما دارد. 

برخی از شهرهای خاص در شمال، در دل رشته کوه های البرز واقع شده اند. از جمله شهر ماسوله که به دلیل بافت تاریخی و فوق العاده ای که دارد، انسان را مدهوش می کند. از سوی دیگر برخی از مناطق دیدنی و شهرهای شمال، در کنار دریای خزر واقع شده اند. 

از جمله این شهرها می توانیم به زیبا کنار اشاره نماییم. برای اجاره ویلا شمال در هر یک از این مناطق، نیازی نیست خودتان را به دردسر اندازید. کافیست به وب سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه نموده، و در هر شهری با هر امکاناتی که بخواهید ویلای مورد نظرتان را اجاره یا رزرو نمایید. 

اجاره سوئیت شمال، اجاره ویلا در شمال، در هر منطقه ای با هر نوع امکاناتی، با ساده ترین روش ممکن در دسترس شما است. با این که انتخاب و معرفی بهترین شهرهای شمال کار دشواری است، اما از میان تمامی شهرهای دیدنی و خاص، می توانیم به اجاره ویلا شمال فومن شهر مجسمه ها، رامسر عروس شهرها، جواهرده رویایی و.. اشاره نماییم. 

راهنمای رزرو اقامتگاه در املاک باشی؟

1- از طریق کادر جستجو مقصد سفر خود را سرچ کنید

2- از فیلتر بالای سایت میتوانید تعداد نفرات و تاریخ سفر را فیلتر کنید و از بخش فیلترهای بیشتر ، محدوده قیمت ، استخر ، تعداد اتاق خواب و سایر موارد مد نظر را انتخاب کنید سپس بر روی دکمه اعمال فیلتر کلیک نمایید تا اقامتگاه های مناسب شما نمایش داده شود

3- موارد یافت شده را چک کنید و اقامتگاه مورد پسندتان را با کلیک بر روی آگهی باز کنید

4- اطلاعات اقامتگاه را مطالعه کنید و در صورت تمایل درخواست رزرو را ثبت کنید و منتظر پیامک یا تماس از طریق سایت باشید

ساعت تحویل و تخلیه؟

قانونا تحویل ساعت 2 ظهر و تخلیه 12 ظهر میباشد

آیا ساعت تحویل/تخلیه میتواند تغییر کند؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را صبح تحویل بگیرم؟
معمولا به این دلیل که مهمان قبلی شما تا ساعت قانونی یعنی 12 ظهر داخل واحد میباشد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان قبلی شما زودتر واحد را تخلیه کند یا اینکه شب قبل واحد خالی بماند . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را دیرتر تخلیه کنم؟
معمولا به این دلیل که مهمان بعدی شما ، ساعت قانونی یعنی 2 ظهر واحد را تحویل میگیرد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان بعدی شما دیرتر واحد را تحویل بگیرد یا اینکه روز بعد واحد خالی باشد . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

شماره تماس میزبان؟

شماره میزبان بعد از رزرو قطعی و پرداخت برای شما پیامک میشود .

چطور سوالاتم را از میزبان بپرسم؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد و با شما تماس خواهند گرفت.

مدارک مورد نیاز؟

مدارک دریافتی مورد نیاز هر میزبان در قسمت قوانین و مقررات هر آگهی ذکر شده است .

آیا ارائه مدارک محرمیت الزامیست؟
طبق قوانین سایت ارائه مدرک محرمیت الزامی است و اجرای این قانون وظیفه میزبان میباشد .

نحوه ی پرداخت؟

بعد از قبول درخواست رزرو توسط میزبان از طریق های زیر می توانید پرداخت را انجام دهید
1- لینک پرداخت برای شما پیامک میشود با کلیک روی لینک به درگاه بانک متصل میشود
2- با ورود به حساب کابری ( حساب من) > رزرو های من > رزرو های در انتظار پرداخت > روی گزینه پرداخت کلیک کنید
3- درصورتیکه رمز دوم ندارید در ساعات کاری ( 9 صبح تا 11/30 شب ) مبلغ را به حساب 5022291011509526 بانک پاسارگاد بنام محمدعلی سهرابی نیا واریز نمائید و فیش واریزی را به شماره 09360263804 واتساپ کنید

قوانین کنسلی؟

کنسل نمودن رزرو توسط میزبان کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) از حساب میزبان و بازگشت کل مبلغ به مهمان
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان کمتر از ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر مبلغ اولین شب رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان در روز شروع اقامت: کسر مبلغ ۲ شب اول رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ
در ایام پیک تعطیلات ، بازه‌ی ۷۲ ساعت، ۱ هفته محاسبه می‌شود و امکان کنسلی وجود ندارد
در صورت مراجعه نکردن میهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای میهمان خالی نگه داشته شده و هيچ‌ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
در صورت مطابقت نداشتن محل اقامت با توضیحات ارائه شده توسط میزبان در آگهی از قبیل متراژ و تعداد خواب و … کل مبلغ به میهمان مسترد ( میهمان گرامی درصورت مغایرت واحد را تحویل نگیرید در صورت تحویل واحد هزینه مسترد نخواهد شد )
مهمان تنها 3 ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد پول خود از طریق سایت “املاک باشی” یا از طریق راه های ارتباطی به سایت اعلام کند. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول مهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند.)
در صورت لغو رزرو توسط میزبان ، مهمان می تواند انتخاب کند یا تمامی پول به او بازگردانده شود و یا با انتخاب اقامتگاه جدید مبلغ به کیف پول مهمان عودت داده میشود و میتواند از مبلغ برای رزرو واحد جدید استفاده نماید، سایت پیش پرداخت را برای رزرو جدید در نظر گرفته و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .

تماس با پشتیبان


شماره های تماس :
02632565304
02632565357
02632565296

09360263804

شماره واتساپ و تلگرام املاک باشی

09360263804

شبکه های اجتماعی املاک باشی

اینستاگرام املاک باشی
کانال تلگرام املاک باشی
توییتر املاک باشی

نکات ضروری در سفرهای تابستانی چه هستند؟

رعایت بهداشت در گرما برای جلوگیری از مشکلات گوارشی و گرمازدگی چرا که رشد باکتری در گرما بیشتر میشود. پوشیدن لباس های روشن ، تا جایی که میتوانید هر روز دوش بگیرید. غذاهای سبک و کم چرب بخورید. به طور مداوم آب بنوشید که بدنتان دچار کم آبی نشود. چسب زخم، پماد یا اسپری ضد نیش حشرات، قرص ضد اسهال و ضد تهوع، صابون، ژل شستشوی دست و اسپری ضد تعریق را فراموش نکنید. 

خنک ترین شهرهای شمالی برای سفر تابستانی کدام است؟

ماسوله ، ماسال ، داماش ، تالش ، سوادکوه ، شیرگاه ، آلاشت ، کلاردشت ، مازیچال ، ترکمن صحرا ، روستای فیلبند و جهان نمای گرگان از بهترین و خنک ترین مکان هایی است که میتوانید برای سفر تابستانی خود انتخاب کنید.

بهترین شهر های ایران برای سفر تابستانی کدام است؟

فیروزکوه ، آلاشت مازندران ، ماسوله ، کندوان ، شهرکرد ، روستای جهان نمای گرگان ، بجنورد، اردبیل ، ارومیه ، سرعین ، روستای فیلبند مازندران ، دماوند ؛ ماسال , ترکمن صحرا از جمله مکان های بسیار خنک و مناسب برای سفرهای تابستانی است.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما اجاره روزانه خانه در تهران میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.