Connect with us

اجاره روزانه

باغ گل ها اصفهان ؛ جاذبه ای روح نواز و دل انگیز

باغ گل ها اصفهان یکی از جاذبه های دیدنی و خاص در این استان به شمار می رود، که زیبایی های خاصی دارد. گویی انسان وارد بهشت می شود و از هر طرف که بنگرید می توانید شاهد گل های جذاب و دیدنی باشید. این باغ رویایی از جاذبه های دیدنی دیگری نیز برخوردار است. که هر یک از آنها انسان را ساعت ها محو خود می کند.

Published

on

باغ گل های اصفهان

باغ گل ها اصفهان یکی از مناطق پر بازدید است، که برای طبیعت دوستان محیط بسیار دلنشینی به شمار می رود. این منطقه گردشگری مانند نقاشی ای که سرشار از رنگ های مختلف است، انسان را به سمت خود جذب می کند. با دیدن گلها در این باغ، احساس بسیار خوشایندی به شما دست خواهد داد.

گردشگران و مسافرانی که برای گردشگری و گشت و گذار به اصفهان می آیند، بعید است که بازدید از باغ گل ها را فراموش کنند. در این باغ 395 گونه گیاهی وجود دارد که تمام آنها با موقعیت و آب و هوای اصفهان و دیگر شهرستان های این استان سازگار هستند. این باغ زیبایی های استان اصفهان را بیشتر به رخ می کشد، و به صراحت می توانیم بیان کنیم که کمتر کسی در سفر به اصفهان، از این باغ دیدن نکرده است.

باغ گل ها اصفهان

بازدید از زیبایی های باغ گل ها اصفهان

اگر به دنبال مکانی برای تفریح و لذت بردن از طبیعت همراه با خانواده هستید، یا آن که به دنبال افزایش اطلاعات خود درباره گیاهان و گل های مختلف هستید، به باغ گل هادراصفهان سفر کرده و از این منطقه رویایی بازدید نمایید. باغ گل هادراصفهان فقط به گل ها و گیاهان محدود نمی شود و شامل قسمت های دیگری نیز است، که می تواند برای گردشگران محیطی جذاب را به نمایش بگذارد.از جمله:

⦁ پاویون ورودی
⦁ محوطه باغ
⦁ برکه ها و آبشار باغ
⦁ آمفی تئاتر
⦁ گلخانه
⦁ هزار تو باغ
⦁ باغ صخره ای
⦁ و موارد دیگر

یکی از قشنگ ترین و پربازدیدترین قسمت های  باغ گلها دراصفهان ، برکه ها و آبشارهای  این باغ است. این برکه ها حدود 3500 متر مربع از مساحت باغ را به خود اختصاص داده اند، و منجر به ایجاد لطافت گل ها در این باغ می شوند. برای بازدید از زیبایی های این منطقه، کافیست به وب سایت املاک باشی مراجعه نموده و اقدام به اجاره سوئیت در استان اصفهان نمایید. پس از آن خود را برای آغاز یک سفر خاطره انگیز اماده خواهید نمود.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.