Connect with us

اجاره روزانه

براي اجاره ويلا در كيش بايد به چه شرايطي توجه كرد؟

اجاره ويلا در كيش يكي از بهترين موردهايي است كه اكثر مردم به آن توجه مي كنند. كيش يكي از بهترين مناطق گردشگري ايران است. هر ساله در تعطيلات نوروزي و اواخر تابستان تا زمستان، مردم دوست دارند كه به كيش سفر كنند. براي اجاره ويلا در کیش بايد به شرايطي توجه كرد تا بهترين تجربه را داشت.

Published

on

اجاره ويلا در كيش يكي از بهترين موردهايي است كه اكثر مردم به آن توجه مي كنند. كيش يكي از بهترين مناطق گردشگري ايران است. هر ساله در تعطيلات نوروزي و  اواخر تابستان تا زمستان، مردم دوست دارند كه به كيش سفر كنند. براي رزرو ويلا در کیش بايد به شرايطي توجه كرد تا بهترين تجربه را داشت. 

اجاره سوئیت در کیش نيز تابع همين قانون است و براي رزرو سوئیت کیش بايد به شرايط مختلف و گوناگون توجه كرد تا بتوان بهترين مورد را يافته و اجاره كرد. اجاره آپارتمان مبله کیش نيز شرايط خاص خود را دارد و بايد متناسب با شرايط پيش رو اقدام كرد.

اجاره ويلا در كيش يكي از بهترين موردهايي است كه اكثر مردم به آن توجه مي كنند

تاثيرگذاري شرايط توريستي كيش بر قيمت اجاره ويلا در كيش

بخاطر توريستي بودن كيش و ويلاهاي لاكچري شما بايد قيمت هاي بالايي را پيش بيني كنيد. حتي برخي ويلاها نزديك به مراكز تجاري واقع شده اند، و به همين دليل قيمت اجاره ويلا بالا است و از آن جايي كه كيش يك منطقه تفريحي و گردشگري است، بسياري از گردشگران ايراني و خارجي به مناسبت هاي مختلف سعي مي كنند كه به جزيره كيش سفر كنند.

برخي مسافران ترجيح مي دهند كه بهترين ويلاها را اجاره كنند. اكثر ويلاهاي جزيره كيش، لاكچري بوده و همه گونه امكانات تفريحي در داخل ويلا پيش بيني شده است. ويلاهاي لاكچري در كيش يكي از بهترين مواردي است كه مي توانيد به مراکز اجاره روزانه معتبر مراجعه كرده و در نهايت آن ها را اجاره كنيد.

قيمت اجاره ويلا در کيش از متفاوت است

قيمت اجاره ويلا در كيش

مبلغ اجاره ويلاهاي مختلف در كيش بنا به مقتضيات زماني و محلي تعيين مي شود. هرگز نبايد به سراغ ويلاهاي خيلي ارزان هم برويد، بخاطر اين كه مجبور خواهيد بودكه براي ويلاي خود، مواردي را هزينه كنيد كه در مدت سكونت خود چندان بدان ها نيازي نخواهيد داشت. با مراجعه به سایت املاک باشی میتوانید در یافتن ویلایی با قیمت مناسب آسوده خاطر باشید.

اجاره سوئيت در ايام تعطيلات نوروزي

نوروز با شادي و تعطيلات مترادف است و از اول آذر ماه بليط هاي كيش و مشهد، شهرهاي شمالي و حتي خارج از كشور توسط آژانس هاي جهانگردي پيش فروش مي شود. مسافران نوروزي مي توانند از همين الان ويلا و سوئيت مورد نظر خود را در جزيره كيش اجاره كنند. شما مي توانيد براي تجربه بهتر با پشتیبان های  املاك باشي تماس بگيريد تا در سايه راهنمايي هاي آنان، بهترين ويلا را اجاره كنيد.   

قيمت اجاره ويلا در مناطق مختلف كيش متفاوت است و حتي در مناسبت هاي مختلف، قيمت  آن سر به فلك مي زند. شما بايد متناسب با نيازهاي خانوادگي خود ، ويلاي مورد نظر خودتان را مشخص كرده و اجاره كنيد.

توجه به شرايط زماني براي اجاره ويلا

هرگز درست نيست كه بخاطر چند روز، اجاره بالايي را پرداخت كنيد. شما مي توانيد با مراجعه به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی ، بهترين ويلاها را به مدت دلخواه رزرو كنيد. برخي مسافران دوست دارند كه ويلا لاكچري به دريا نزديك باشد تا بتوانند در كوتاه ترين زمان ممكن به دريا رسيده و به تفريحات خود برسند.

رزرو آنلاين اجاره ويلا مزاياي بسيار زيادي دارد كه همگي شما، نسبت به اين مزايا آگاهي لازم را داريد

عوامل تعيين كننده براي اجاره ويلا

  • توجه به نزديكي ويلا به دريا و مراكز تجاري

هر چه ويلاي مورد نظر شما به دريا و مراكز تجاري نزديك باشد به همان اندازه مي توانيد از هر دو مزيت استفاده كنيد. براي برخي مسافران نزديكي به دريا، مهم بوده و دوست دارند كه ويلاي مورد نظر آن ها به دريا نزديك باشد تا بتوانند اكثر ساعات روز را كنار دريا بگذرانند.

  • انتخاب محله مناسب جهت اجاره ويلا

اگر شلوغی و صرو صدا شما را اذیت میکند به شما پیشنهاد میکنیم در مناطق پائین شهر که ازدحام و شلوغی بیشتر است اقدام به اجاره ننمایید . براي اجاره ويلا حتما محله مناسبي را انتخاب كنيد.

  • امكانات داخل ويلا

امكانات داخل ويلا در تعيين مبلغ اجاره بها عامل تاثيرگذاري است. شما بايد كليه امكانات داخل ويلا را بسنجيد و سپس نسبت به رزرو ويلا اقدام كنيد. در صورتي كه ويلاي آسانسوردار مي خواهيد ، به ياد داشته باشيد كه قيمت آن بالا خواهد بود.

رزرو آنلاين اجاره ويلا

شما مي توانيد قبل از شروع سفر خود به جزيره رويايي كيش، ويلاي مورد نظر خودتان را به صورت آنلاين رزرو كنيد تا بتوانيد بدون هيچ مشكلي در ويلاي مورد نظر خود ساكن شويد. رزرو آنلاين سوئیت و ويلا مزاياي بسيار زيادي دارد كه همگي شما، نسبت به اين مزايا آگاهي لازم را داريد.

نتيجه گيري

كيش بهترين منطقه گردشگري ايران محسوب مي شود و به همين دليل مردم در ايام تعطيلات نوروز و تابستان به جزيره كيش سفر كرده و تفريح كنند. براي برخي افراد، اجاره ويلا، مهم ترين دغدغه به شمار مي رود ، بخاطر اين كه قبلا ويلايي را در جزيره كيش رزرو نكرده اند. شما مي توانيد با پشتیبانی املاک باشی ، بهترين اجاره ويلا را تجربه كنيد. همینطور با اپليكيشن املاك باشي مي توانيد بهترين رزرو ويلا در كيش را تجربه كنيد. ويلاها در مناطق مختلف كيش پراكنده شده اند و مسافر بايد متناسب با نيازهاي خود ، ويلاي مورد نظر خود را انتخاب كنند. مسافري كه با بودجه خود ويلايي را اجاره مي كند هرگز متضرر نخواهد شد. وب سايت خارجي (airbnb.com ) دقيقا مانند املاك پشتيبان بوده و يك نمونه خارجي است. 

راهنمای رزرو اقامتگاه در املاک باشی؟

1- از طریق کادر جستجو مقصد سفر خود را سرچ کنید

2- از فیلتر بالای سایت میتوانید تعداد نفرات و تاریخ سفر را فیلتر کنید و از بخش فیلترهای بیشتر ، محدوده قیمت ، استخر ، تعداد اتاق خواب و سایر موارد مد نظر را انتخاب کنید سپس بر روی دکمه اعمال فیلتر کلیک نمایید تا اقامتگاه های مناسب شما نمایش داده شود

3- موارد یافت شده را چک کنید و اقامتگاه مورد پسندتان را با کلیک بر روی آگهی باز کنید

4- اطلاعات اقامتگاه را مطالعه کنید و در صورت تمایل درخواست رزرو را ثبت کنید و منتظر پیامک یا تماس از طریق سایت باشید

ساعت تحویل و تخلیه؟

قانونا تحویل ساعت 2 ظهر و تخلیه 12 ظهر میباشد

آیا ساعت تحویل/تخلیه میتواند تغییر کند؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را صبح تحویل بگیرم؟
معمولا به این دلیل که مهمان قبلی شما تا ساعت قانونی یعنی 12 ظهر داخل واحد میباشد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان قبلی شما زودتر واحد را تخلیه کند یا اینکه شب قبل واحد خالی بماند . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را دیرتر تخلیه کنم؟
معمولا به این دلیل که مهمان بعدی شما ، ساعت قانونی یعنی 2 ظهر واحد را تحویل میگیرد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان بعدی شما دیرتر واحد را تحویل بگیرد یا اینکه روز بعد واحد خالی باشد . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

شماره تماس میزبان؟

شماره میزبان بعد از رزرو قطعی و پرداخت برای شما پیامک میشود .

چطور سوالاتم را از میزبان بپرسم؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد و با شما تماس خواهند گرفت.

مدارک مورد نیاز؟

مدارک دریافتی مورد نیاز هر میزبان در قسمت قوانین و مقررات هر آگهی ذکر شده است .

آیا ارائه مدارک محرمیت الزامیست؟
طبق قوانین سایت ارائه مدرک محرمیت الزامی است و اجرای این قانون وظیفه میزبان میباشد .

نحوه ی پرداخت؟

بعد از قبول درخواست رزرو توسط میزبان از طریق های زیر می توانید پرداخت را انجام دهید
1- لینک پرداخت برای شما پیامک میشود با کلیک روی لینک به درگاه بانک متصل میشود
2- با ورود به حساب کابری ( حساب من) > رزرو های من > رزرو های در انتظار پرداخت > روی گزینه پرداخت کلیک کنید
3- درصورتیکه رمز دوم ندارید در ساعات کاری ( 9 صبح تا 11/30 شب ) مبلغ را به حساب 5022291011509526 بانک پاسارگاد بنام محمدعلی سهرابی نیا واریز نمائید و فیش واریزی را به شماره 09360263804 واتساپ کنید

قوانین کنسلی؟

کنسل نمودن رزرو توسط میزبان کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) از حساب میزبان و بازگشت کل مبلغ به مهمان
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان کمتر از ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر مبلغ اولین شب رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان در روز شروع اقامت: کسر مبلغ ۲ شب اول رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ
در ایام پیک تعطیلات ، بازه‌ی ۷۲ ساعت، ۱ هفته محاسبه می‌شود و امکان کنسلی وجود ندارد
در صورت مراجعه نکردن میهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای میهمان خالی نگه داشته شده و هيچ‌ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
در صورت مطابقت نداشتن محل اقامت با توضیحات ارائه شده توسط میزبان در آگهی از قبیل متراژ و تعداد خواب و … کل مبلغ به میهمان مسترد ( میهمان گرامی درصورت مغایرت واحد را تحویل نگیرید در صورت تحویل واحد هزینه مسترد نخواهد شد )
مهمان تنها 3 ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد پول خود از طریق سایت “املاک باشی” یا از طریق راه های ارتباطی به سایت اعلام کند. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول مهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند.)
در صورت لغو رزرو توسط میزبان ، مهمان می تواند انتخاب کند یا تمامی پول به او بازگردانده شود و یا با انتخاب اقامتگاه جدید مبلغ به کیف پول مهمان عودت داده میشود و میتواند از مبلغ برای رزرو واحد جدید استفاده نماید، سایت پیش پرداخت را برای رزرو جدید در نظر گرفته و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .

تماس با پشتیبان


شماره های تماس :
02632565304
02632565357
02632565296

09360263804

شماره واتساپ و تلگرام املاک باشی

09360263804

شبکه های اجتماعی املاک باشی

اینستاگرام املاک باشی
کانال تلگرام املاک باشی
توییتر املاک باشی

نکات ضروری در سفرهای تابستانی چه هستند؟

رعایت بهداشت در گرما برای جلوگیری از مشکلات گوارشی و گرمازدگی چرا که رشد باکتری در گرما بیشتر میشود. پوشیدن لباس های روشن ، تا جایی که میتوانید هر روز دوش بگیرید. غذاهای سبک و کم چرب بخورید. به طور مداوم آب بنوشید که بدنتان دچار کم آبی نشود. چسب زخم، پماد یا اسپری ضد نیش حشرات، قرص ضد اسهال و ضد تهوع، صابون، ژل شستشوی دست و اسپری ضد تعریق را فراموش نکنید. 

خنک ترین شهرهای شمالی برای سفر تابستانی کدام است؟

ماسوله ، ماسال ، داماش ، تالش ، سوادکوه ، شیرگاه ، آلاشت ، کلاردشت ، مازیچال ، ترکمن صحرا ، روستای فیلبند و جهان نمای گرگان از بهترین و خنک ترین مکان هایی است که میتوانید برای سفر تابستانی خود انتخاب کنید.

بهترین شهر های ایران برای سفر تابستانی کدام است؟

فیروزکوه ، آلاشت مازندران ، ماسوله ، کندوان ، شهرکرد ، روستای جهان نمای گرگان ، بجنورد، اردبیل ، ارومیه ، سرعین ، روستای فیلبند مازندران ، دماوند ؛ ماسال , ترکمن صحرا از جمله مکان های بسیار خنک و مناسب برای سفرهای تابستانی است.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما اجاره روزانه خانه در تهران میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.