Connect with us

اجاره روزانه

بلند ترین آبشار ایران کدام است؟ آشنایی با آبشار لاتون

در استان سرسبز و زیبای گیلان آبشار های بسیاری وجود دارد، اما بزرگترین آبشار ایران به لحاظ ارتفاع و بلندی آبشار لاتون است. آبشار لاتون واقع در غربی ترین نقطه ی استان گیلان و نزدیک به آستارا است. همه جای استان گیلان گواه بر سر زندگی و طبیعت زیبای آن است، در مسیر رسیدن به آبشار لاتون هم به همین شکل است.

Published

on

بلند ترین آبشار ایران کدام است؟ آشنایی با آبشار لاتون

در استان سرسبز و زیبای گیلان آبشار های بسیاری وجود دارد، اما بزرگترین آبشار ایران به لحاظ ارتفاع و بلندی آبشار لاتون است. آبشار لاتون واقع در غربی ترین نقطه ی استان گیلان و نزدیک به آستارا است. همه جای استان گیلان گواه بر سر زندگی و طبیعت زیبای آن است، در مسیر رسیدن به آبشار لاتون هم به همین شکل است. در حالی که به سوی آبشار راه می افتید سر راهتان در جنگل های گیلان از پیاده روی هم لذت خواهید برد، جنگلی با پوشش درختانی مانند ازگیل، گلابی و گردو که همه شان نیز میوه های خوش طعمی هستند.

آبشار لاتون

معرفی مرتفع ترین آبشار ایران

آبشار لاتون رازی زیباست که جنگل های گیلان در خود پنهان کرده اند. در سال 1399 این آبشار به ثبت ملی رسید. حتما نقاشی هایی از طبیعت دیده اید، ولی خود طبیعت همیشه بهترین نگارگر است، نگاره ای مرتفع در چشم اندازی بی حد و حصر سرسبز در استان بی نظیر گیلان به نام آبشار لاتون، از توان تصویرگری فوق العاده زیبای طبیعت ایران سخن می گوید. آبشار لاتون در نزدیکی روستایی به نام کوته کومه قرار گرفته و اگر به این روستا رسیدید 60 کیلومتری تا آبشار فاصله دارید، که با پیاده روی در پهنه ی سرسبز جنگل نیز همراه است.

پس از اینکه پیاده رویتان را در جنگل شروع کردید کم کم به کوه ها و تپه های سبز پوش شده از درختان انبوه می رسید. آبشار لاتون با اینکه مسیر دسترسی آن دور است اما امکانات برای مسافران تعبیه شده است و بدون نگرانی میتوانید به سمت این آبشار راه بیفتید.

آبشار لاتون در منطقه ای سرسبز و کوهستانی واقع است و باید برای مسیرتان امکاناتی مناسب جنگل پیمایی و کوهنوردی را به دنبال داشته باشید، زیرا آبشار لاتون از کوه اسپیناس سرچشمه گرفته و در دامنه ای که با درختان فرش شده است می توانید تجربه ی خوبی از کوهنوردی داشته باشید. کم کم با رسیدن به نزدیکی آبشار لاتون، با شنیدن صدای خوش آب خستگی تان در می رود و می توانید به تماشا و پالایش روح و جسمتان در کنار این پدیده ی زیبای طبیعی بپردازید.

اهالی این منطقه تالشی هستند و بیشتر به دامداری مشغولند، دیدن زندگی پاک و سر زنده ی این مردمان خالی از لطف نیست و می توانید تجربه ی بسیار خوبی را در بین آنان تجربه کنید.

آبشار

موقعیت مکانی و مسیر های دسترسی آبشار لاتون کجاست؟

آبشار لاتون در کنار کوه اسپیناس و در 6 کیلومتری روستای کوته کومه واقع است.این آبشار در میان کوه های سبز در غرب شهرستان لوندویل واقع شده که از توابع آستارا است. به روستا که رسیدید حدود 3 تا 4 ساعت پیاده روی تا آبشار زمان میبرد. در مسیر رفتن به سمت آبشار چشمه های خنک و آشامیدنی زیادی وجود دارد. همچنین در مسیر پرتگاه ها و مسیر های خطرناکی وجود دارد پس با تجهیزات درست پا به این مسیر بگذارید.

این آبشار از دو مسیر سوها و لوندویل قابل دسترسی است. مسیر لوندویل را اگر از سمت گیلان هستید انتخاب کنید و از سوی اردبیل هم از مسیر سوها به آن دسترسی خواهید داشت. اگر قصد اقامت در اینجا را داشتید، می توانید سری به سایت یا اپ املاک باشی بزنید و خانه، سوئیت یا آپارتمان را در کمترین زمان رزرو کنید.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.