Connect with us

اجاره روزانه

روستای آهار؛ جاذبه ای بکر و آرامش بخش در تهران

روستای آهار که در منطقه شمیرانات تهران واقع شده است، منطقه ای ناب و بکر است. طبیعت این روستا انسان را مدهوش می کند. زیرا می توان اکسیژن فوق العاده زیادی را وارد ریه ها نمود. آهار در میان روستاهای اطراف تهران محلی خوش آب و هوا شناخته می شود. از این رو مسافران زیادی را به سمت خود جذب می کند. 

م . س

Published

on

روستای آهار؛ جاذبه ای بکر و آرامش بخش در تهران

در میان لیست مناطق تفریحی که می توانید در اطراف تهران تهیه نمایید، بهتر است روستای آهار را نیز بگنجانید. این روستای خوش آب و هوا در دل الودگی های تهران، همچون کپسول اکسیژنی است که می تواند انسان را به نهایت آرامش برساند.

پایتخت ایران همیشه از آلودگی های محیط زیستی و صوتی برخوردار است. از این رو بیشتر مردم این استان نیاز دارند تا آخر هفته های خود را از تهران دور شوند. تنها در این حالت می توانند انرژی تحلیل رفته خود را بازگرداند و برای آغاز یک هفته پرکار دیگر آماده شوند. روستای آهار می تواند نزدیک ترین مقصد برای یک تفریح یک روزه باشد.

می توان برای فرار از دود و شلوغی های تهران، به آهار سفر کرد. این منطقه از آنجایی که به شمیرانات تهران نزدیک است، بسیار خوش آب و هوا می باشد. اصولا مردم تهران که از کهولت سن برخوردار هستند، برای گذراندن دوران ارامش خود، روستای آهار را برای زندگی و سفر انتخاب می کنند.

روستای ییلاقی آهار

جاذبه های طبیعی و گردشگری روستای آهار

مسلما سفر به این روستا نه تنها می تواند برای انسان هیجان انگیز باشد، بلکه می تواند زیبایی هایی را که در خود نهفته است را نیز به نمایش بگذارد. افرادی که به آهار سفر می کنند، خودشان را به رودخانه شکرآب نزدیک می کنند و صدای روح نواز آن را با گوش جان می شوند.

البته برای تفریح و گردش در روستای آهار، یک روز ممکن است زمان کمی باشد. پس بهتر از برای روز های تعطیلی که در پیش رو دارید، به وب سایت املاک باشی مراجعه نموده، و اقدام به اجاره سوئیت و یا اجاره خانه مبله در این منطقه نمایید. پس از آن خود و دوستانتان را به یک دورهمی فوق العاده مهمان کنید.

حتی می توانید با نصب اپلیکیشن املاک باشی بر روی گوشی های هوشمند خود، در کمترین زمان ممکن در نزدیکی روستای آهار خانه ای اجاره نموده و چند ساعتی را به تفریح بپردازید. از طبیعت سرسبز و رودخانه خروشان آن بازدید نموده و کمی قدم بزنید.

زندگی زیبایی های خاص خود را دارد. اما ما انسان ها چنان درگیر زندگی و روزمرگی خود هستیم، که فراموش می کنیم می توان با ساده ترین زیبایی ها نیز زندگی را لذت بخش تر نمود.

روستای آهار شمیرانات

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.