Connect with us

اجاره روزانه

سفر و اقامت در سیاره‌ای رنگارنگ به نام جزیره هرمز

جزیره هرمز، به شکل بیضی-گنبدی یکی از جزایر مهم و شگفت انگیز نزدیک به قشم است که تقریبا با 40 دقیقه مسافت از بندر عباس قابل دستیابی است. هرمز ناب ترین انتخاب به شمار می آید که..

Published

on

نام جزیره هرمز برای همه ایرانیان آشناست؛ اما آیا واقعا در مورد زیبایی ها و عجایب موجود در آن اطلاعاتی دارید؟ جزیره هرمز جاذبه‌های زیادی دارد؛ دارای بسیاری از سنگ‌های رنگارنگ و غار نمک است. زیبایی طبیعی، مهمانپذیری مردم بومی که در جزیره زندگی می‌کنند دلیل اصلی توریست‌ها برای دیدن این جزیره شگفت انگیز است. ماه‌های آخر پاییز و زمستان بهترین زمان سفر به جزیره هرمز است.

جزیره هرمز

جزیره هرمز کجاست؟

اگر نگاهی بر روی نقشه ایران و نزدیکی جزیره کیش و بندر عباس بیندازید به سادگی جزیره هرمز را پیدا خواهید کرد. این جزیره در فاصله کمی از قشم قرار دارد که مسیر آن با کمک قایق به راحتی پیموده می شود؛ و اگر تصاویر آن را از قبل دیده باشید به سادگی متوجه آن در نقطه تلاقی آبی دریا با سرخی و ارغوانی کوه های رنگارنگش خواهید شد. این جزیره در فاصله هشت کیلومتری از بندر عباس قرار دارد و به شکلی بیضی-گنبدی نمکی شناخته شده تر است.

عمده مسیری که باید طی کنید به بندر عباس و سپس قشم مربوط است. اما با این حال، از زمان صبح تا غروب آفتاب لنج ها و قایق ها شما را به جزیره هرمز می رسانند. به این جزیره که وارد می شوید گردشگری تان را می توانید از جاذبه های تاریخی، غذاهای خوشمزه، لباس های محلی زیبا، کوه های خوراکی و نشستن لب دریا شروع کنید.

جزیره هرمز کجاست

دیدنی های جزیره هرمز کدامند؟

سفر به جزیره هرمز مانند سفر به یک جزیره رنگارنگ است. دیدن خاک به رنگ قرمز، نارنجی، سفید یا زرد در این مکان یک امر عادی تلقی می شود و عمده کسانی که می خواهد تجربه جدیدی از سفر به جنوب کشور داشته باشند، هرمز را انتخاب می کنند. مردم در اینجا بدون کت و شلوار یا لباس های رسمی مردانه و زنانه، و با لباس های رنگارنگ و برقع همچون خود پوست جزیره، دیده می شوند. گویش آنها در قالب های مختلف طی سالیان سال یک شکل و نزدیک به زبان شیرین استان هرمزگان باقی مانده است.

غار های نمکی اولین مواردی هستند که در بازدید از این جزیره نباید از دستشان بدهید. دره رنگین کمان، دره سکوت، موزه احمد نادعلیان، دره مجسمه ها، ساحل لاک پشت ها از جمله دیدنی های غیرقابل تکرار این جزیره، در دیگر نقاط دنیا هستند. در این دره هر رنگی که دوست داشته باشید ببینید را پیدا خواهید کرد. از این خاک ها برای مصارف درمانی، خوراکی و غیره استفاده می شود. دومین جاذبه تاریخی موجود در جزیره هرمز قلعه پرتغالی ها است که بقایای محدودی از آن باقی مانده است. البته نباید از غروب و خرید نان های خوشمزه تموشی یا بالاتابه از مردم محلی را دست کم بگیرید.

هرمز تنها به بکر بودنش معروف است و همین موضوع آن را به منطقه ای دیدنی و جذاب تبدیل کرده است، که نمی توان یکی دو شب اقامت در آن را دست کم گرفت.

سفر به جزیره هرمز

در جزیره هرمز کجا اقامت کنیم؟

همانطور که اشاره شد، بکر بودن و عدم وجود مکان هایی مانند هتل، یا سوئیت در این جزیره امری حقیقی است. اما شما می توانید با اجاره روزانه خانه های محلی دارای امکانات کافی، شب را به صبح برسانید. ماندن در خانه محلی های این جزیره یک نوع بوم گردی به حساب می آید. پیدا کردن مکان مناسب و مفید در جزیره هرمز هم چندان سخت نیست. اگر سری به اپلیکیشن املاک باشی یا سایت املاک باشی بزنید، به سادگی می توانید گزینه مورد نظر خودتان را بیابید.

View this post on Instagram

. در فاصله 40 کیلومتری شهر پارسیان استان هرمزگان، غاری خاص و متفاوت وجود دارد که فکر هر بیننده ای را درگیر می کند، خصوصا اگر بدانند که قدمت این غار به ده قرن پیش برمی‌گردد. غار گیری کنار یا غار بهده که در روستای بهده واقع است توسط اهالی بومی آن منطقه ساخته شده است. ساختار قناتی شکل آن و وجود سد و کانال هایی که قبل از ورودی غار که آب را به داخل غار هدایت می‌کند نشان می‌دهد که پیشینیان ما با هدف انتقال آب به دشت بهده ساخته اند. این غار مصداق واقعی جمله ستاره شدن در محدودیت هاست. ازآنجایی که در این مناطق که گرمسیری و خشک است همیشه با کمبود آب مواجه بودند با ساختن همچین غاری، آب باران را جمع آوری و برای مصارف خوراکی و کشاورزی استفاده می‌کردند. #hormoz #travel #gheshm #hengsmisland #iran #irantravel #طبیعت #ایرانگرد #سفر #هرمزگان #قشم #طبیعت_ایران #بهده #کیش #گردشگری #پارسیان #طبیعت‌گردی #جزیره_هرمز #جزیره_هنگام #بندرعباس

A post shared by املاک باشی|اجاره|ویلا|سوئیت (@amlakbashi_com) on

راهنمای رزرو اقامتگاه در املاک باشی؟

1- از طریق کادر جستجو مقصد سفر خود را سرچ کنید

2- از فیلتر بالای سایت میتوانید تعداد نفرات و تاریخ سفر را فیلتر کنید و از بخش فیلترهای بیشتر ، محدوده قیمت ، استخر ، تعداد اتاق خواب و سایر موارد مد نظر را انتخاب کنید سپس بر روی دکمه اعمال فیلتر کلیک نمایید تا اقامتگاه های مناسب شما نمایش داده شود

3- موارد یافت شده را چک کنید و اقامتگاه مورد پسندتان را با کلیک بر روی آگهی باز کنید

4- اطلاعات اقامتگاه را مطالعه کنید و در صورت تمایل درخواست رزرو را ثبت کنید و منتظر پیامک یا تماس از طریق سایت باشید

ساعت تحویل و تخلیه؟

قانونا تحویل ساعت 2 ظهر و تخلیه 12 ظهر میباشد

آیا ساعت تحویل/تخلیه میتواند تغییر کند؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را صبح تحویل بگیرم؟
معمولا به این دلیل که مهمان قبلی شما تا ساعت قانونی یعنی 12 ظهر داخل واحد میباشد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان قبلی شما زودتر واحد را تخلیه کند یا اینکه شب قبل واحد خالی بماند . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

آیا میتوانم واحد را دیرتر تخلیه کنم؟
معمولا به این دلیل که مهمان بعدی شما ، ساعت قانونی یعنی 2 ظهر واحد را تحویل میگیرد و میزبان ساعتی را برای نظافت واحد در نظر میگیرد این امکان وجود ندارد مگر اینکه مهمان بعدی شما دیرتر واحد را تحویل بگیرد یا اینکه روز بعد واحد خالی باشد . با این حال میتوانید درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان در این باره گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد .

شماره تماس میزبان؟

شماره میزبان بعد از رزرو قطعی و پرداخت برای شما پیامک میشود .

چطور سوالاتم را از میزبان بپرسم؟
درخواست رزرو را برای واحدی که مورد پسند شماست ثبت کنید (ثبت درخواست رزرو رایگان میباشد ) سپس میتوانید از طریق چت با میزبان با ایشان گفتگو کنید . پشتیبانها نیز درخواستها و سوالات شما را پیگیری خواهند کرد و با شما تماس خواهند گرفت.

مدارک مورد نیاز؟

مدارک دریافتی مورد نیاز هر میزبان در قسمت قوانین و مقررات هر آگهی ذکر شده است .

آیا ارائه مدارک محرمیت الزامیست؟
طبق قوانین سایت ارائه مدرک محرمیت الزامی است و اجرای این قانون وظیفه میزبان میباشد .

نحوه ی پرداخت؟

بعد از قبول درخواست رزرو توسط میزبان از طریق های زیر می توانید پرداخت را انجام دهید
1- لینک پرداخت برای شما پیامک میشود با کلیک روی لینک به درگاه بانک متصل میشود
2- با ورود به حساب کابری ( حساب من) > رزرو های من > رزرو های در انتظار پرداخت > روی گزینه پرداخت کلیک کنید
3- درصورتیکه رمز دوم ندارید در ساعات کاری ( 9 صبح تا 11/30 شب ) مبلغ را به حساب 5022291011509526 بانک پاسارگاد بنام محمدعلی سهرابی نیا واریز نمائید و فیش واریزی را به شماره 09360263804 واتساپ کنید

قوانین کنسلی؟

کنسل نمودن رزرو توسط میزبان کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) از حساب میزبان و بازگشت کل مبلغ به مهمان
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان تا ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر ۱۰٪ از مبلغ کل رزرو ( سهم املاک باشی ) و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان کمتر از ۷۲ ساعت مانده به شروع اقامت: کسر مبلغ اولین شب رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ.
کنسل نمودن رزرو توسط میهمان در روز شروع اقامت: کسر مبلغ ۲ شب اول رزرو و بازگشت باقی‌مانده مبلغ
در ایام پیک تعطیلات ، بازه‌ی ۷۲ ساعت، ۱ هفته محاسبه می‌شود و امکان کنسلی وجود ندارد
در صورت مراجعه نکردن میهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای میهمان خالی نگه داشته شده و هيچ‌ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
در صورت مطابقت نداشتن محل اقامت با توضیحات ارائه شده توسط میزبان در آگهی از قبیل متراژ و تعداد خواب و … کل مبلغ به میهمان مسترد ( میهمان گرامی درصورت مغایرت واحد را تحویل نگیرید در صورت تحویل واحد هزینه مسترد نخواهد شد )
مهمان تنها 3 ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد پول خود از طریق سایت “املاک باشی” یا از طریق راه های ارتباطی به سایت اعلام کند. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول مهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند.)
در صورت لغو رزرو توسط میزبان ، مهمان می تواند انتخاب کند یا تمامی پول به او بازگردانده شود و یا با انتخاب اقامتگاه جدید مبلغ به کیف پول مهمان عودت داده میشود و میتواند از مبلغ برای رزرو واحد جدید استفاده نماید، سایت پیش پرداخت را برای رزرو جدید در نظر گرفته و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .

تماس با پشتیبان


شماره های تماس :
02632565304
02632565357
02632565296

09360263804

شماره واتساپ و تلگرام املاک باشی

09360263804

شبکه های اجتماعی املاک باشی

اینستاگرام املاک باشی
کانال تلگرام املاک باشی
توییتر املاک باشی

نکات ضروری در سفرهای تابستانی چه هستند؟

رعایت بهداشت در گرما برای جلوگیری از مشکلات گوارشی و گرمازدگی چرا که رشد باکتری در گرما بیشتر میشود. پوشیدن لباس های روشن ، تا جایی که میتوانید هر روز دوش بگیرید. غذاهای سبک و کم چرب بخورید. به طور مداوم آب بنوشید که بدنتان دچار کم آبی نشود. چسب زخم، پماد یا اسپری ضد نیش حشرات، قرص ضد اسهال و ضد تهوع، صابون، ژل شستشوی دست و اسپری ضد تعریق را فراموش نکنید. 

خنک ترین شهرهای شمالی برای سفر تابستانی کدام است؟

ماسوله ، ماسال ، داماش ، تالش ، سوادکوه ، شیرگاه ، آلاشت ، کلاردشت ، مازیچال ، ترکمن صحرا ، روستای فیلبند و جهان نمای گرگان از بهترین و خنک ترین مکان هایی است که میتوانید برای سفر تابستانی خود انتخاب کنید.

بهترین شهر های ایران برای سفر تابستانی کدام است؟

فیروزکوه ، آلاشت مازندران ، ماسوله ، کندوان ، شهرکرد ، روستای جهان نمای گرگان ، بجنورد، اردبیل ، ارومیه ، سرعین ، روستای فیلبند مازندران ، دماوند ؛ ماسال , ترکمن صحرا از جمله مکان های بسیار خنک و مناسب برای سفرهای تابستانی است.

در کدام شهر ها ویلا ، سوئیت یا آپارتمان مبله اجاره می دهند؟

املاک باشی در اکثر شهر های توریستی ، اداری و تجاری ایران ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد. اجاره روزانه خانه ، سوئیت ، و آپارتمان مبله در شهرهای همانند تهران ، کرج ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، شیراز ، کیش ، قشم ، بوشهر ، بندرعباس ، چابهار ، آبادان و….. همچنین اجاره ویلا در شهرهای شمالی مانند رامسر ، چالوس ، نوشهر ، متل قو ، تنکابن ، بابلسر ، ایزد شهر ، ماسال ، رشت ، ماسوله و …. همچنین شهرهای اطراف تهران جهت اجاره ویلا از قبیل کردان ، فشم ، شهریار ، کرج، دماوند و … کافیست به سایت املاک باشی یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید.

رنج قیمت اجاره سوئیت در تهران چقدر است؟

در سایت املاک باشی قیمت اجاره سوئیت در تهران با توجه به متراژ، موقعیت مکانی و تعداد نفرات شما متغیر است و بین 90 هزار تومان تا 600 هزار تومان متغیر است. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره روزانه خانه چه مدارکی مورد نیاز است؟

با اجاره ویلا و سوئیت ، ویلایی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میگیرد ازین رو باید کارت شناسایی معتبر خود را به میزبان خود تحویل دهید. ارائه مدارک محرمیت نیز طبق قوانین سایت الزامی است ولی اجرایی ان بعهده مالک می باشد.
لازم به ذکر است ارائه مدارک برای رزرو هم میتواند طبق توافق با میزبان صورت پذیرد.

اجاره روزانه خانه در تهران به صرفه تر است یا رزرو هتل؟

زمانی که شما اجاره روزانه خانه در تهران میکنید کارهایی نظیر پخت و پز را نیز میتوانید انجام دهید و هزینه های غذا و رستوران هتل از مخارج شما کم میشود. همچنین مانند هتل تعرفه ثابتی ندارد و شما مناسب با بودجه خود میتوانید بهترین خانه را پیدا کرده و رزرو کنید همچنین چون با شخص طرف هستید امکان تخفیف گرفتن از میزبانتان وجود دارد. کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید

برای اجاره ویلا در کردان بصورت روزانه چکار کنم؟

اجاره ویلا برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته همیشه مورد استقبال بوده برای اینکه این شیوه تداوم داشته باشد بهتر است ویلاهایی که با قیمت های مناسب برای اجاره قرار گرفته اند رزرو شود. شما میتوانید از طریق سایت یا اپلیکیشن املاک باشی انواع ویلاها را مناسب هر نوع بودجه ای در کردان مشاهده کنید و اقدام رزرو کنید.

برای اجاره ویلا اطراف تهران کجا بهتر است؟

در اطراف تهران مکان های بسیاری وجود دارد که با طبیعت زیبا و آب و هوای عالی میتواند تداعی گر سفرهای شمالی باشد. با اجاره ویلا استخردار در کردان ، شهریار ،لواسان و فشم ، اطراف کرج و … میتوانید تعطیلات آخر هفته خود را زیباتر کنید ، کافیست به سایت یا اپلیکیشن املاک باشی مراجعه کنید و از فیلتر شهر مورد نظر خود را سرچ کنید و اقدام به رزرو ویلا نمائید.

چرا به سایت املاک باشی اعتماد کنم ؟

سایت املاک باشی دارای اینماد هست سالهاست که در زمینه اجاره روزانه فعالیت دارد و با توجه به تجربیات این چند سال مبلغ دریافتی شما را تا 24 ساعت پس از تحویل واحد نزد خود امانت نگه میدارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل کل مبلغ به شما عودت داده شود ، همچنین مرکز پشتیبانی این سایت همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 9 الی 23:30 باشماره 09360263804 و 09196218216 و 02632565304 و 02632565296 آماده پاسخگویی به شماست.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.