Connect with us

اجاره سوئیت

منطقه دیزین ؛ سرد اما هیجان انگیز و رویایی

دیزین یکی از بهترین و خاص ترین مناطق در استان تهران است، که به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری در این استان به شمار می رود. بسیاری از گردشگران از داخل و خارج کشور در فصل های سرد سال این منطقه را برای تفریح انتخاب می کنند، و روزهای زیادی را به تفریح در منطقه سرد دیزین می پردازند. 

Published

on

شله دیزین

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از زمستان لذت می برید، و به دنبال آن هستید که از این فصل سرد نهایت لذت را ببرید، بهتر است منطقه دیزین تهران را برای تفریح انتخاب کنید. این منطقه در استان البرز و شهرستان کرج واقع شده، و یکی از پیست اسکی های مهم در سطح خاورمیانه به شمار می رود. از این رو پیست اسکی این منطقه بین المللی بوده و از شهرت جهانی برخوردار است.

می توانید منطقه دیزین را برای تفریح و هیجان انتخاب کنید. زیرا این منطقه سرد و رویایی، بهترین سرگرمی ها و ورزشهای زمستانه را در خود جای داده است. بیشتر مردم در فصل های سرد سال به کرج سفر می کنند، تا در این منطقه به تفریح و گردش بپردازند. پس برای بازدید از زیبایی های این منطقه نباید منتظر رسیدن فصل بهار و تابستان باشید.

بلکه بهترین زمان برای تفریح و گردش در دیزین فصل های زمستان و پاییز است. کافیست به این منطقه سفر کنید تا نهایت لذت بردن از زیبایی های طبیعت در فصل سرد سال را از نزدیک مشاهده کنید.

منطقه دیزین

تفریحات لذت بخش در منطقه دیزین

در این منطقه شما با 23 پیست مواجه می شوید، که تمام افراد از حرفه ای تا مبتدی میتوانند در آنجا سرگرم شده و ورزش کنند. البته لازم به ذکر است که شیب این منطقه بسیار زیاد است و به همین دلیل بهتر است با تمام تجهیزات ایمنی برای تفریح و گردش به دیزین سفر کنید. ساده ترین و بهترین روش برای ماندن چند روزه در این منطقه، اجاره سوئیت از طریق سایت املاک باشی، یا اپلیکیشن املاک باشی است.

شما می توانید در این منطقه با هفت تله اسکی بشقابی، گوزنی، دوبل مایر، پشت ویل، سی چال، چمن و یک تله اسکی چکشی مواجه شوید، و از آنها برای ورزش و لذت بردن در این منطقه سرد تهران بهره مند شوید.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله

دسته‌ها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به املاک باشی می باشد.